X Międzynarodowa Konferencja „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, 14 – 16 czerwca 2018 r. Lubniewice i Cottbus.

Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ma przyjemność zaprosić Państwa do  udziału w Jubileuszowej X Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, która odbędzie się w dniach 14 – 16 czerwca 2018 r. w Lubniewicach i w Cottbus. Zobacz info X Konferencja 

Tematem Konferencji jest „WIEDZA I DOŚWIADCZENIA BADAWCZE – KAPITAŁ DLA WSPÓŁPRACY”. Celem sesji plenarnych i sesji technicznej jest prezentacja aktualnych zagadnień z zakresu badań materiałowych prowadzonych przez laboratoria badawcze instytutów naukowo – badawczych oraz laboratoria przemysłowe, w tym badania porównawcze organizowane przez Sekcję Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych „POLLAB”.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach Brandenburskiego Uniwersytetu Technicznego BTU Cottbus-Senftenberg i Panta Rhei gGmbH(Centrum Badań Lekkich Materiałów) w Cottbus.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Konferencji, wysłuchania referatów i wizyty w laboratorium badawczym. Liczymy, że w trakcie konferencji nawiążą Państwo interesujące kontakty, a zdobyta wiedza pozwoli na lepszą realizację zawodowych zadań.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając swoje kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl. W tytule wiadomości podając X Konferencja.

Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej do 30.04.2018.

Osoby zainteresowane wystąpieniem na konferencji prosimy o przesłanie propozycji, przy pomocy specjalnie przygotowanego formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) na adres mailowy: gorzow@simp.pl. Termin nadsyłania propozycji wystąpień mija 30 marca 2018 roku.

Przesłane propozycje wystąpień zostaną przeanalizowane przez Komitet Programowy Konferencji. Autorzy wybranych zgłoszeń zostaną zaproszeni do wystąpienia w czasie konferencji lub warsztatów oraz będą mieli możliwość opublikowania pełnego tekstu referatu w materiałach konferencyjnych. Zasady formatowania pełnych tekstów zostaną przesłane autorom wstępnie zaakceptowanych streszczeń referatów.

Gorąco zapraszamy,

Organizatorzy

Jubileuszowej X Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”

Gorzów Wielkopolski 20.02.2018

X Konferencja – Karta zgłoszenia

X Zgłoszenie referatu