3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

Już niebawem bo 9 i 10 października w sali konferencyjnej im. prof. Józefa Pilarczyka odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium pt. „Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych”.

Ze względu na tematykę, seminarium skierowane jest do szerokiego grona osób pracujących w branży spawalniczej – menadżerów, spawalników i technologów zajmujących się zagadnieniami spawalniczymi.

Będzie to kolejne już wydarzenie z cyklu spotkań specjalistów zajmujących się zgrzewaniem. Wzorem lat poprzednich, zaprosiliśmy do udziału grono wybitnych ekspertów, którzy zaprezentują najnowsze wyniki badań i zagadnienia mające istotny wpływ na rozwój współczesnych technologii zgrzewania. Merytoryczne dopełnienie programu stanowić będą techniki pokrewne, w tym klejenie, jako niezwykle szybko rozwijająca się technika łączenia w przemyśle. Prezentacje najnowszych kierunków rozwoju branży wzbogacą praktyczne pokazy i przykłady zastosowań współczesnych urządzeń do zgrzewania.

Zadbaliśmy o to, by spotkanie zgrzewalników z całej Polski – poza jego częścią stricte merytoryczną – miało również bardziej swobodny charakter. Zachęcać będziemy naszych Gości do niezobowiązujących spotkań i rozmów kuluarowych pomiędzy sesjami oraz podczas spotkania towarzyskiego organizowanego po zakończeniu obrad pierwszego dnia seminarium.

O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o przesłanie do Instytutu skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (e-mailem). Zgłoszenia można też przesyłać faksem albo pocztą.

Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32/33-58-395 lub 32/33-58-290; e-mail: marketing@is.gliwice.pl

Program Seminarium

Karta zgłoszenia

Cena promocyjna: 640,00 zł brutto od osoby – dla uczestników, którzy przyślą zgłoszenie do dnia 25 września 2019 r.

Po tym terminie koszt będzie wynosił 800 zł brutto.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.